Wykonaj z nami kilka kroków

Aby dobrać optymalne ubezpieczenie dla dziecka lub na życie 

1

Dokładnie określimy Twoje potrzeby ubezpieczeniowe.

2

Wybierzemy ofertę w pełni je realizującą.

3

Pomożemy w zakupie polisy.

4

Wesprzemy w bieżącej obsłudze i ewentualnej wypłacie świadczenia.


PŁYNNOŚĆ FINANSOWA

W KAŻDEJ SYTUACJI


W ubezpieczeniu na życie nie chodzi tylko o Ciebie, ale również o Twoich bliskich. Najcenniejszą wartością jest nasze zdrowie oraz życie. Będąc w sile umysłu i ciała jesteśmy dla naszych bliskich, spędzamy z nimi czas, pracujemy, bawimy się. W końcu rodzina dla większości z nas jest najważniejszą wartością! Korzyścią ubezpieczenia na życie jest zapewnienie utrzymania płynności finansowej rodziny w przypadku ewentualnej choroby lub śmierci jednego z jej członków. Nie znamy dnia ani godziny, kiedy coś złego może zdarzyć się tym, których kochasz. Dlatego warto pomyśleć o kompleksowym ubezpieczeniu na życie. Dzięki takiej formie zabezpieczenia nie zostawisz rodziny z problemem finansowym i tym samym zapewnisz im godną przyszłość oraz środki potrzebne na opłacenie koniecznych wydatków. Miesięczny koszt ubezpieczenia jest zależny od Ciebie, Twoich potrzeb oraz Twojego stanu zdrowia. Warto iść przez życie ze spokojem i pewnością, że zrobiliśmy w tej kwestii wszystko, co się dało. Dzięki pomocy naszej firmy nie musisz martwić się o poszukiwanie odpowiedniej dla Ciebie oferty. My zrobimy to za Ciebie i przedstawimy Ci najlepsze propozycje. 

Zadbaj o swoją pociechę — ubezpieczenie dla dziecka lub ubezpieczenie NNW

Phinance zna i troszczy się o potrzeby naszych Klientów, nawet tych najmłodszych. Dlatego pomożemy znaleźć Ci najlepsze ubezpieczenie dla Twojego dziecka. Wiemy, że są to niesamowicie wymagający Klienci, ale stawka jest tego warta. Kiedy decydujesz się na ubezpieczenie, warto pamiętać, aby było ono kompleksowe i dostosowane do potrzeb Twojej pociechy. Zadbaj o to, aby polisa gwarantowała Ci wypłatę kosztów za uszczerbek na zdrowiu Twoich bliskich, rehabilitację czy leczenie. 
Koszty ubezpieczenia będą uzależnione od tego, jaki rodzaj polisy wybierzesz. Oprócz ubezpieczeń zdrowotnych możesz kupić te chroniące Ciebie przed odkupieniem zniszczonych przez Twoje dziecko przedmiotów. Im bardziej rozbudowane opcje, tym większa będzie składka. Wiele placówek oferuje ubezpieczenia szkolne dla dzieci. Dlatego przed skorzystaniem z naszej oferty warto dowiedzieć się, czy dziecko nie posiada już ubezpieczenia. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby oferty, które zaproponuje Ci nasza firma, były dostosowane do Twoich potrzeb pod każdym względem.

Ubezpieczenie szkolne NNW nie tylko dla najmłodszych 

Ubezpieczenie szkolne NNW to polisa, która pozwoli Ci na ochronę swojego dziecka przed nieszczęśliwymi wypadkami, podczas których może dojść do śmierci lub uszkodzeń ciała. Ubezpieczenie to zawierane jest na 12 miesięcy i może obejmować dzieci w każdym wieku. Od tych chodzących do żłobka, przez przedszkolaków i młodzież szkolną, aż po studentów czy doktorantów. Jest to kompleksowe ubezpieczenie, które pokrywa nie tylko koszty rehabilitacji czy pobytu w szpitalu, ale również zwraca sumę naprawy lub kupna zniszczonych przedmiotów. Ubezpieczyciel zapewnia również pomoc prawną. 

Ubezpieczenie jest to polecane również rodzicom dzieci, które angażują się w sporty wyczynowe. Cena polisy uzależniona jest od pakietu, który wybierzemy. Czym jest on bardziej rozbudowany, tym koszty rosną. Jako firma zdajemy sobie sprawę, że wychowywanie dzieci nie jest proste. Dlatego pozwól nam sobie pomóc, poprzez znalezienie firmy, która zaoferuje najlepsze ubezpieczenie dla Ciebie i Twojego dziecka. Wasze potrzeby są naszym priorytetem. 

 

Ubezpieczenie NNW może uratować Ci życie

20-letnie doświadczenie pokazało nam, że w życiu należy postępować ostrożnie. Chcemy, abyś Ty i Twoja rodzina byli bezpieczni w pracy, podczas jazdy autem czy na wakacjach. Wybierając ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych (NNW), możesz zadbać o swoich bliskich. Umowa ta gwarantuje wypłacenie odszkodowania za trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku. To, kto spowodował wypadek, nie liczy się, a ubezpieczenie obejmuje wszelkie zdarzenia, które wystąpiły między innymi podczas jazdy samochodem, pracy czy w trakcie ćwiczeń na siłowni. Dzięki naszej firmie możesz znaleźć odpowiednie ubezpieczenie, które zapewni Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo. 


CO nas Wyróżnia

Dlaczego PhinanCe


Nasi eksperci finansowi wybiorą najlepsze rozwiązanie, które zabezpieczy Twoją rodzinę i bliskich. Możesz liczyć na rzetelne i kompleksowe doradztwo naszej firmy w sprawach związanych z ubezpieczeniami. Nasze 20-letnie doświadczenie pokazuje, że można nam zaufać w kwestii bezpieczeństwa i spraw finansowych. Dzięki nam Klienci nie muszą sprawdzać wielu ubezpieczycieli, tracąc swój cenny czas. 


Phinance gwarantuje pomoc ze strony kilkunastu doświadczonych ubezpieczycieli. Pozwól nam wybrać najlepsze oferty dla Ciebie, a potem razem zdecydujemy, która z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Z nami możesz zaoszczędzić czas, a przede wszystkim nie bać się, że zostaniesz oszukany. Nasi doradcy szczegółowo przejrzą każdą umowę, po to, abyś Ty nie musiał martwić się szczegółami. Naszej firmie zależy na zadowoleniu Klientów i ich bezpieczeństwie. 


PARTNERZY

We współpracy z Klientami korzystamy obecnie z produktów wyselekcjonowanych z oferty poniższych instytucji finansowych: