Wykonaj z nami kilka kroków

Aby wybrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie majątku

1

Dokładnie określimy Twoje potrzeby i przeprowadzimy porównywanie OC, przeanalizujemy dostępne ubezpieczenia majątkowe.

2

Wybierzemy ofertę, która zabezpieczy Twoje potrzeby.

3

Pomożemy Ci w zakupie polisy.

4

Wesprzemy Cię w bieżącej obsłudze i ewentualnej wypłacie świadczenia

W Phinance chcemy zapewnić wszystkim Klientom poczucie bezpieczeństwa — zarówno w trakcie korzystania z naszych usług finansowych, jak i podczas codziennego życia. W naszym asortymencie posiadamy produkty ubezpieczeniowe, zapewniające  spokój i ukojenie podczas życia w tak dynamicznie zmieniającym się świecie. Odpowiednie zrozumienie potrzeb Klientów jest konieczne do prawidłowego dopasowania produktów finansowych. Nasze oddziały zlokalizowane są w aż 45 miejscach na terenie całej Polski. Prowadzimy także mobilne doradztwo, aby pomóc tym z Państwa, którzy nie mają możliwości odwiedzić nas osobiście.


zYSKAJ

Ubezpieczenie majątku i OC, czyli maksymalne bezpieczeństwo

Ubezpieczenia majątkowe mają jeden konkretny cel — pokryć całkowite koszty ewentualnie powstałej szkody. W Phinance zadbamy o to, aby precyzyjnie określić, czego potrzebuje nasz Klient i na jakie produkty finansowe powinien się zdecydować. 

Podczas dopasowywania odpowiedniego ubezpieczenia majątkowego, nasi doradcy zwracają szczególną uwagę na przedmiot ubezpieczenia. Kontrolowane jest wówczas to,  co konkretnie wchodzi w skład danej oferty ubezpieczeniowej, a także jakie wymogi należy spełnić przed opłaceniem konkretnego świadczenia. Dodatkowo niezwykle ważną kwestią są wyjątki, w jakich niemożliwe jest ubieganie się o odszkodowanie oraz limity obowiązujące po podpisaniu umowy. Nasi doradcy zadbają, aby wszystkie kwestie zostały przekazane w jasny i klarowny sposób, aby zapewnić całkowite zrozumienie i rzetelność wykonywanych usług.

Współpracujemy z wiarygodnymi i sprawdzonymi instytucjami finansowymi. Nieustannie kontrolujemy zmiany rynkowe — wszystko po to, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom oferowanych usług i fachowe doradztwo. Działamy w branży finansowej od ponad 20 lat, a nasi konsultanci to zawodowcy, z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie finansów. Wszystkie procedury, narzędzia i metody stosowane w Phinance, mają za zadanie upewnić naszych Klientów o naszej solidności, profesjonalizmie i  kompetencji — również w zakresie ubezpieczeń.

Gwarantujemy, że Państwa ubezpieczenie majątkowe będzie zawarte u najlepszego ubezpieczyciela, a ewentualna wypłata świadczenia w przypadku nagłego zdarzenia przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, a także w jak najkrótszym czasie.

Fachowa pomoc i szybkość działania

Oszczędność czasu jest dla naszych Klientów niezwykle istotna. Dzięki możliwości zgromadzenia wielu produktów finansowych w naszej firmie odpowiednio wykorzystacie Państwo swój cenny czas. Doradcy finansowi pracujący w naszej firmie dostosują dla Państwa ubezpieczenie, które będzie idealnie dopasowane do potrzeb, a jego zakres w całości będzie pokrywał posiadany majątek.

Podstawą pracy naszych doradców jest indywidualne podejście do każdego Klienta, tworząc przy tym spersonalizowany plan finansowy, którego głównym zadaniem jest zapewnienie równowagi finansowej naszych Klientów. Podczas Osobistej Analizy Finansowej sprawdzane są dotychczasowe zawarte przez Państwa umowy finansowe oraz dokładna analiza majątku. Kompleksowe doradztwo naszych fachowców sprawia, że ponad pół miliona naszych Klientów jest zadowolonych z oferowanych przez nas usług. Najlepszym tego potwierdzeniem są liczne polecenia naszych konsultantów, którzy nieustannie starają się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Z myślą o tych z Państwa, którzy chcieliby zabezpieczyć  swój samochód, oferujemy porównanie ubezpieczeń OC i AC. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, ale skrupulatna analiza dostępnych na rynku możliwych wariantów ubezpieczenia, pozwoli na duże oszczędności. Jeśli myślicie Państwo nad zmianą ubezpieczenia pojazdu, nasi doradcy pomogą w wyliczeniu prawidłowej składki, a także porównają dostępne pakiety. 

Zapewniamy także wygodę przy zawieraniu umów. Aby ułatwić porównywanie ofert z zakresu OC, AC oraz ubezpieczenia nieruchomości stworzyliśmy specjalny kalkulator składek Phinance. Umożliwia on natychmiastowy zakup ubezpieczenia drogą internetową bez wychodzenia z domu. Aby zapoznać się z jego działaniem, serdecznie zapraszamy do portalu Extranet Phinance. Poza pieniędzmi zaoszczędzicie Państwo także swój cenny czas i dodatkowo będziecie mieli gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi.


CO nas Wyróżnia?

Rzetelne porównywanie OC i optymalne ubezpieczenia majątkowe

Zmienność instrumentów finansowych zmusza do ciągłego samodoskonalenia, zdobywania nowej wiedzy i ciągłego podnoszenia swoich kompetencji. Jednak wiedza to nie wszystko - trzeba także potrafić wykorzystać ją w praktyce. Nasi specjaliści łączą pracę ze swoją pasją. To najlepsza mieszanka, aby stać się ekspertem w danej dziedzinie. W Phinance wszyscy pracownicy nieustannie się edukują i doszkalają, aby móc świadczyć usługi w zakresie majątków na najwyższym możliwym poziomie. Pozwala to na lepsze zrozumienie potrzeb Klientów i dopasowanie najlepszych produktów finansowych, inwestycyjnych czy oszczędnościowych.

Celem ubezpieczenia majątkowego jest rekompensata za szkody wyrządzone przez zdarzenia losowe. Aby skutecznie i bezpiecznie ubezpieczyć majątek, nasz zespół pomoże Państwu w doborze odpowiedniej oferty zabezpieczenia, które dostępne są w naszej firmie. Posiadamy ponad 970 produktów finansowych i nieustannie poszerzamy gamę produktową, aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych Klientów. 

Kooperacja, partnerstwo i jasne zasady działania - tym wyróżnia się Phinance. Współpracujemy z 67 sprawdzonymi i rzetelnymi instytucjami finansowymi. Daje nam to wachlarz produktów finansowych, które następnie precyzyjnie analizujemy i dopasowujemy do potrzeb majątkowych naszych Klientów. 

Dla naszej firmy najważniejszą wartością jest zadowolenie Klientów. Jesteśmy organizacją niezależną od żadnej instytucji finansowej. Gwarantuje to bezstronność oraz możliwość dopasowania najlepszego rozwiązania finansowego do indywidualnej i osobistej sytuacji majątkowej. W Phinance zawsze kierujemy się dobrem naszych Klientów.


PARTNERZY

We współpracy z Klientami korzystamy obecnie z produktów wyselekcjonowanych z oferty poniższych instytucji finansowych: