Wykonaj z nami kilka kroków

Aby wybrać odpowiednie dla Ciebie programy i produkty oszczędnościowe

1

Dokładnie określimy Twoje cele i ich wymiar finansowy.

2

Przeanalizujemy Twoją obecną sytuację finansową.

3

Określimy kwoty, które pozwolą zrealizować Twoje cele.

4

Wybierzemy najlepszą strategię.

5

Pomożemy w bieżącej obsłudze i ew. dostosowaniu strategii do zachodzących zmian.

Twoim celem jest oszczędzanie?

Odpowiednio dobrane produkty i programy oszczędnościowe Ci w tym pomogą!


Wyznaczanie realnych celów i sposobów ich realizacji to podstawa oszczędzania. Razem z całym zespołem Phinance, dopasowujemy metody oszczędzania poprzez dobór odpowiedniego programu oszczędnościowego do indywidualnych potrzeb naszych Klientów i celów, jakie sobie założyli.


Naszą dewizą jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa, podczas korzystania z naszych usług. Zależy nam, aby każdy Klient otrzymał profesjonalne wsparcie i pomoc, w każdym aspekcie związanym z produktami oszczędnościowymi. Proponowane przez nas rozwiązania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze doświadczenie i kompetencja pozwalają nam radzić sobie z niecodziennymi sytuacjami i niespotykanymi przypadkami.


Oszczędzanie z pomocą Phinance ułatwia i uskutecznia proces odkładania kapitału. Proponowane przez nas programy oszczędnościowe są w pełni bezpieczne oraz całkowicie sprawdzone przez nasz zespół doradców finansowych. Wybrane przez nich programy kapitałowe pomogą Państwu w efektywnym gromadzeniu funduszy na przyszłość oraz zapewnią pomoc przy oszczędzaniu na emeryturę. Wśród proponowanych przez nas produktów oszczędnościowych, szczególną popularnością cieszą się te, które zapewniają bezpieczeństwo na czas emerytury.


CO nas Wyróżnia

Dlaczego PhinanCe?

Pomnażanie kapitału poprzez oszczędzanie i odkładanie małych kwot z domowego budżetu, warto wspomóc profesjonalną poradą. Nasi doradcy, dzięki doświadczeniu i nabytym umiejętnościom, w precyzyjny sposób dostosują do Państwa potrzeb oraz obranej strategii ryzyka odpowiedni program oszczędnościowy. Ryzyko jest zmienne i zależne od okresu czasu, dlatego tak ważny jest precyzyjny dobór metody oszczędzania. Wraz z upływem czasu, charakterystyka programu musi ulegać zmianie. Nasi konsultanci dokładnie i klarownie przedstawią Państwu wszystkie warunki i możliwe opcje w celu zapewnienia całkowitego oglądu sytuacji.


Fundusze emerytalne ike ikze - prywatny fundusz emerytalny

Z myślą o przyszłości, Phinance w swojej gamie produktowej, oferuje doradztwo w zakresie funduszy emerytalnych IKE oraz IKZE. Oba fundusze wspomagają długoterminowe oszczędzanie i dzięki nim dostępne są ulgi podatkowe, które pozwalają na osiąganie jeszcze lepszych wyników finansowych, wypracowanych dzięki programom oszczędnościowym. 

Fundusze emerytalne IKE i IKZE są ustawowym rozwiązaniem, które pozwala na wprowadzenie szeregu dodatkowych korzyści dla osób oszczędzających, które chcą zapewnić sobie spokojną przyszłość. Wśród dostępnych w niektórych firmach form oszczędzania, możliwe jest także założenie pracowniczego funduszu emerytalnego. Jest to forma dobrowolnego i dodatkowego gromadzenia oszczędności emerytalnych. 

Pracownicze fundusze emerytalne, programy i produkty oszczędnościowe

Zabezpieczenie przyszłości jest niezwykle istotne, dlatego kierując się Państwa potrzebami, nieustannie poszerzamy naszą gamę produktową i doszkalamy się z zakresu nowych metod oszczędzania oraz odnawiamy i aktualizujemy informacje o występujących już programach oszczędnościowych na rynku.

Co ważne, głównym założeniem dobrego programu oszczędnościowego jest jego prosta konstrukcja i najniższe możliwe koszty prowadzenia, które obciążają zyskowność produktu. Nasza firma nie aprobuje polityki ukrytych kosztów. Zapewniamy rzetelne i profesjonalne doradztwo połączone z transparentnymi warunkami. W Phinance  zawsze staramy się dostosować do potrzeb naszych Klientów, dzięki czemu nieustannie poszerzamy naszą gamę produktową. Współpracujemy z licznymi instytucjami finansowymi, które zapewniają szereg produktów finansowych skonsolidowanych w naszej firmie. Nasi partnerzy gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów oszczędnościowych, dzięki którym możliwe jest gromadzenie kapitału, który następnie można zainwestować i pomnożyć. Razem z naszymi doradcami pomożemy Państwu w odpowiednim doborze programu oszczędnościowego, który będzie dla Państwa najkorzystniejszy.

Nasi doradcy pomagają w przejściu przez formalności związane z zakładaniem oraz prowadzeniem programu kapitałowego, a także służą radą w każdym momencie, aby rozwiać wątpliwości naszych Klientów.


PARTNERZY

We współpracy z Klientami korzystamy obecnie z produktów wyselekcjonowanych z oferty poniższych instytucji finansowych: