PIERWSZE KOMPLEKSOWE

ZARZĄDZANIE FINANSAMI SPORTOWCÓW

1

Planowanie finansowe i doradztwo

Tworzenie nowych rozwiązań finansowych dedykowanych sportowcom i selekcjonowanie najlepszych z rynku. Ustalanie finansowego planu współpracy i jego długofalowa realizacja.

2

Ochrona prawna

Weryfikacja kontraktu, ochrona wizerunku.

3

Księgowość

Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej, wdrożenie do prowadzenia własnej firmy, prowadzenie ksiąg rachunkowych.

 


SUKCES FINANSOWY

PRZEZ CAŁE ŻYCIE SPORTOWCÓW

Misją Phinance for Athletes jest pomoc sportowcom w wykorzystaniu swojego potencjału tak, aby mogli cieszyć się przez całe życie sukcesem i budową swojego kapitału. Głównym zadaniem jest zabezpieczenie przed gwałtownym końcem kariery oraz budowanie niezależności finansowej po przejściu w stan spoczynku sportowego. Sportowcy mogą liczyć na edukację i wsparcie w podejmowaniu świadomych decyzji finansowych oraz ochronę przed zawiłościami prawnymi w świecie sportu.

Zarządzanie finansami to gwarancja stabilnej przyszłości

Sportowcy kończą swoją karierę bardzo szybko, bo około 35-40 roku życia. Niezwykle istotne jest, aby podczas pracy zadbali oni o swoje finanse. Nasza firma od wielu lat zajmuje się rekomendacją finansową dla sportowców i odnosi w tym duże sukcesy. Naszym celem jest zadbanie o bezpieczną i stabilną przyszłość sportowców, a działania, które prowadzimy, mają na celu ochronienie Państwa przed problemami finansowymi i pogłębienie wiedzy na temat dbania o swój majątek. 


CO nas Wyróżnia

Dlaczego warto skorzystać z rekomendacji finansowych dla sportowców od Phinance?

  • Długofalowa współpraca w obszarze życia finansowego sportowca od jego najmłodszych lat
  • Współpraca z uczelnią wyższą przy kształceniu kadry – zawód managera finansowego
  • Edukacja i uświadamianie decyzji finansowych
  • Tworzenie rozwiązań finansowych rekomendowanych sportowcom - produkty na wyłączność Phinance for Athletes
  • Współpraca ze sportowcami od 15 lat, sportowcy w strukturze firmy
  • Współpraca z Międzynarodowymi Targami Piłki Nożnej

Phinance for Athletes to bezpieczeństwo finansowe

 

Jako jedna z najprężniej działających firm pośrednictwa finansowego na terenie całej Polski, chcemy pokazać, że przekazanie swoich funduszy wykwalifikowanym osobom pozwoli Państwu uniknąć wielu kłopotów, takich jak: 

  • przeznaczenie dużych pieniędzy na inwestycję, 

  • hazard, 

  • nieplanowane wydatki.

Oprócz dbania o Państwa finanse zadbamy również o inne istotne aspekty. Nasi doradcy mogą stałe nadzorować i sprawdzać  kontakty i umowy. Pomożemy w zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej przy stałej współpracy oraz zarekomendujemy produkty finansowe dopasowane do Państwa potrzeb. 

Dlaczego zarządzanie pieniędzmi jest takie ważne?

Wiele sportowców nie zdaje sobie sprawy z faktu, że zarządzanie finansami to niezwykle ważny aspekt kariery — w szczególności dla osób, które szybko przechodzą na emeryturę. Krótka kariera wiąże się z zarabianiem pieniędzy przez niedługi okres czasu, dlatego warto pomyśleć o przyszłości i zdecydować się na pomoc naszych doradców w zakresie rekomendacji finansowych dla sportowców. Zapewnimy bezpieczeństwo dzięki uniknięciu zadłużenia i zagwarantowania stabilnego życia oraz spokojnej starości. Nasza firma nie boi się wyzwań, dlatego podejmiemy się tego zadania, bez względu na to, jaki Pan/Pani zawód wykonuje. Ponad tysiąc wykwalifikowanych doradców czeka właśnie na Państwa w naszych oddziałach na terenie całej Polski. Naszym celem jest poprawa komfortu życia i kształcenie naszych Klientów w kwestii dbania o swoje fundusze.