Wykonaj z nami kilka kroków

I uzyskaj wsparcie rozwoju biznesu poprzez doradztwo finansowe dla firm

1

Nasze doradztwo finansowe dla firm skupi się na Twoich potrzebach i celach.

2

Indywidualnie dopasujemy odpowiednie produkty finansowe dla firm.

3

Pomożemy Ci w bieżącej obsłudze strategii i dostosowaniu jej do bieżących wydarzeń.


Interesuje nas głównie

Jak najlepsze wsparcie rozwoju biznesu

Phinance doskonale rozumie potrzeby przedsiębiorców – w końcu też jesteśmy firmą. Wiemy, że rozwiązania skierowane do firm mają przede wszystkim wspierać rozwój biznesu czy zapewniać jego długofalowe powodzenie bez generowania zbędnego ryzyka. Mając w ofercie rozwiązania wspierające rozwój Twojego przedsiębiorstwa oraz ubezpieczenia pozwalające na zabezpieczenie tego, co już osiągnąłeś, Phinance pozwoli Ci skupić się na tym co robisz najlepiej — na prowadzeniu swojego biznesu.

Nasze doradztwo finansowe dla firm sprawia, że wszystko jest możliwe

Nasza firma posiada 45 oddziałów na terenie całej Polski. Dzięki naszej pomocy Ty też możesz rozwijać swoją firmę i otwierać kolejne punkty. Spełniaj swoje marzenia z naszą pomocą przy dobraniu odpowiednich produktów finansowych dla Twojej firmy. Chcemy, abyś nie musiał przejmować się kwestiami finansowymi i czerpał radość z rozbudowy firmy. Nasze produkty finansowe dla firmy, ułatwią Ci bezpieczny i szybki start. Jeśli zastanawiasz się nad nową inwestycją, czy chcesz zaoszczędzić środki na nowy pomysł, możesz liczyć na doradztwo ze strony naszej firmy. Nam naprawdę zależy na Twoim rozwoju. Współpracując z naszą firmą, nie musisz się niczym przejmować.

JESTEŚMY PO TO, ABY WAM POMÓC

Wiemy, że prowadzenie i zarządzanie firmą nie jest proste. Nasze 20-letnie doświadczenie nauczyło nas wielu rzeczy, które chcemy teraz przekazać Tobie, po to, abyś nie musiał uczyć się na własnych błędach. Dlatego też zatrudniliśmy 1000 najlepszych doradców, aby pomogli Ci w prowadzeniu przedsiębiorstwa i przygotowali odpowiednio dobraną ofertę produktów finansowych dla Twojej firmy. Naszym celem jest wspieranie Ciebie w rozwoju swojego biznesu. Chcemy współpracować, tworząc projekty i pomagając wprowadzać je w życie. To od Ciebie będzie zależało, w jaki sposób mamy Ci pomóc. Nie chcemy ingerować w Twoją firmę, dopóki Ty nas o to nie poprosisz. Cenimy sobie Twoje pomysły i prywatną przestrzeń.  Sami jesteśmy firmą, więc znamy Twoje potrzeby oraz wiemy, jak wygląda wszystko od podstaw. Razem możemy stworzyć wielkie rzeczy i pomóc sobie nawzajem.


Fundusze pracownicze — zmień perspektywę finansową swoich pracowników

Przez 20 lat pracy nauczyliśmy się, że pracownicy to najważniejsza grupa w naszej firmie. Bez nich nie osiągnęlibyśmy nic. Dlatego ważne jest, abyś Ty również zadbał o stabilną przyszłość dla swoich pracowników i zapewnił im dostęp do odpowiednich pracowniczych programów kapitałowych. Wybierając opcję funduszy pracowniczych, pomożemy Ci zmienić perspektywy finansowe osób, które dla Ciebie pracują. Dzięki temu pokażesz swoim pracownikom, jak bardzo Ci na nich zależy. Bo dla nas liczysz się Ty i Twoje potrzeby!

Ubezpieczenia grupowe — zadbaj o bezpieczeństwo w swojej firmie

Dbanie o swoich pracowników jest niezwykle ważne. Sami coś o tym wiemy i możemy Ci w tym pomóc. Nasza firma oferuje kompleksowy zakres usług w kwestii ubezpieczeń grupowych dla firm. Jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla takich firm jak Twoja. Korzystając z naszej oferty, nie musisz się o nic martwić, bo my zajmiemy się wszystkim. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo pracowników i ich rodzin. Postaw na ich bezpieczną przyszłość.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE - profesjonalne doradztwo finansowe dla firm

Phinance to firma, której udało się doradzić ponad pół milionowi ludzi. Dzisiaj chcemy pomóc Tobie i Twojej firmie. Nasi niezawodni doradcy finansowi czekają właśnie na Ciebie w naszych oddziałach na terenie całej Polski. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii pracowniczych programów kapitałowych, to skorzystaj z naszego doradztwa finansowego dla firm. Wiemy, że kwestie majątkowe nie są proste, a wszelkie ustawy są często niezrozumiałe. My wytłumaczymy Ci i nauczymy Cię wszystkiego. Jeśli masz jakiś kłopot, skontaktuj się ze swoim doradcą, a on na pewno udzieli Ci wsparcia w zakresie rozwoju biznesu. Obiecujemy skuteczną pomoc w rozwiązaniu Twoich finansowych problemów. 


CO nas Wyróżnia

Dlaczego PhinanCe

Posiadamy szeroką ofertę ubezpieczeń, które efektywnie zabezpieczą Twoją firmę i będą nieocenionym wsparciem w rozwoju Twojego biznesu. Wybierzemy najlepsze produkty dla Ciebie, zapewniając wygodę przy zawieraniu umów. Dzięki nam nie będziesz musiał sprawdzać ofert wielu ubezpieczycieli, tracąc tym samym swój cenny czas. Zaproponujemy produkty, które zadbają o płynność finansową Twojego biznesu.


PARTNERZY

We współpracy z Klientami korzystamy obecnie z produktów wyselekcjonowanych z oferty poniższych instytucji finansowych: