poznaj

phinance


Państwa poczucie bezpieczeństwa i spokój są dla nas najważniejsze. Nasz cel jest bardzo jasny: chcemy zapewnić naszym Klientom pełną równowagę finansową.

Jesteśmy jedną z największych i najprężniej działających firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Naszą misją jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i spokoju naszych Klientów. Od 20 lat jesteśmy liderem na rynku doradztwa finansowego. Gwarantujemy Państwu rozwiązania finansowe w oparciu o kompleksowe usługi związane z inwestowaniem, oszczędnościami, ubezpieczeniami, a także kredytami czy leasingami.
 


spójrz

zaufało nam 500 000 Klientów

1200

wykwalifikowanych specjalistów

49

oddziały w całej Polsce

900

produktów finansowych

ponad 100

instytucji finansowych

ponad 500 000

Klientów zaufało Phinance


Profesjonalne

planowanie finansowe

1

POMOC W BIEŻĄCEJ OBSŁUDZE

Będziemy służyli pomocą w bieżących tematach związanych z zawartymi umowami, zmianami Twojej sytuacji finansowej lub sytuacji rynkowej. Wesprzemy Cię również w formalnościach, kwestiach operacyjnych związanych z finansami.

2

ODPOWIEDŹ NA ZACHODZĄCE ZMIANY

Stale będziemy monitorować zmieniającą się sytuację Twoją oraz rynkową i będziemy proponowali odpowiednie dla zachodzących zmian rozwiązania finansowe.

3

OSOBISTA ANALIZA FINANSOWA

Określimy Twoje potrzeby i zbierzemy niezbędne informacje do określenia
Twojej bieżącej sytuacji finansowej.

4

OPTYMALIZACJA ZAWARTYCH UMÓW

Zweryfikujemy posiadane przez Ciebie produkty finansowe i omówimy korzystniejsze rozwiązania.

5

PLAN FINANSOWY

Określimy Twoje możliwości i przyszłe cele. Całość przełożymy na konkretny plan finansowy, który pozwoli je osiągnąć.


Innowacyjność

Wsłuchanie się w potrzeby Klientów jest dla nas priorytetem. Nieustanne pogłębianie wiedzy przez naszych doradców pozwala na poszerzanie gamy oferowanych przez nas produktów finansowych. Innowacyjność pomysłów w podejściu do biznesu pozwoliło na stworzenie „Brainpower by Phinance”. Są to unikalne usługi na rynku finansowym, stworzone, aby skutecznie reagować na zmieniające się potrzeby Klientów.

Zasady

Każdy z naszych pracowników jest zobowiązany do stosowania się do „Zasady dobrej praktyki”. Zaufanie naszych Klientów jest dla nas wartością nadrzędną. Stworzony przez nas kodeks jest zespołem podstawowych wartości i opartych na nich standardów postępowania, jakimi kierujemy się w swojej działalności oraz pracy z Klientem.

Jakość

Dzięki systemowi zarządzania CRM, a także narzędziom komunikacyjnym Panlem Klienta oraz System Direct, w ciągu kilku lat Phinance znacząco zwiększyła swoją efektywność prowadzonych strategii. Dodatkowo z myślą o komforcie naszych Klientów, do naszej firmy został utworzony specjalny dział obsługi Klienta Service Center, umożliwiający świadczenie najwyższego poziomu doboru produktów finansowych oraz gwarancję stałej obsługi Service Level Agreement.

Kontrola

W celu zaspokojenia poczucia bezpieczeństwa naszych Klientów, działalność Phinance jest nadzorowana oraz kontrolowana przez Komisję Nadzoru Finansowego i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.


co możesz zyskać

dzięki doradcy finansowemu

1

Doradca zoptymalizuje Twoje obecne umowy finansowe oraz zagwarantuje wsparcie w doborze adekwatnych produktów inwestycyjnych. Tym samym sprawdzi, czy są to najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania.

2

Doradca pomoże w planowaniu finansowym pod kątem realizacji Twoich długoterminowych celów.

3

Doradca zapewni optymalne bezpieczeństwo finansowe dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego majątku.

4

Doradca przyspieszy i ułatwi korzystanie z usług finansowych w „jednym miejscu”.


Partnerzy

We współpracy z Klientami korzystamy obecnie z produktów finansowych wyselekcjonowanych z oferty poniższych instytucji finansowych.


Więcej o nas

Jako doświadczona firma finansowa dokładamy wszelkich starań, aby nasza wykwalifikowana kadra doradcza nieustannie się edukowała i poszerzała swoje horyzonty. Dzięki temu jesteśmy w stanie powiększać naszą ofertę produktów inwestycyjnych i nieść pomoc większej ilości osób. Obecnie  prowadzimy współpracę wieloma podmiotami finansowymi, co pozwala nam na oferowanie naszym Klientom aż 970 różnych produktów finansowych, których komplikacja w jednym miejscu dostępna jest jedynie w naszej firmie. Odpowiednie prowadzone doradztwo finansowe jest dla nas kluczowe i przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Naszym priorytetem jest trafnie dopasować produkty inwestycyjne do Państwa oczekiwań i potrzeb. 

 

Oferowane fundusze

Nasza firma jest ekspertem doradztwa finansowego od 20 lat. Nieustannie dbamy o satysfakcję naszych Klientów i spełnianie oczekiwań względem naszego wsparcia w wyborze funduszy inwestycyjnych. Wśród świadczonych przez nas usług, ze szczególną dbałością dopasowujemy i dobieramy produkty finansowe dostępne w naszej ofercie, do oczekiwań i zamierzeń naszych Klientów.  Do oferowanych przez nas funduszy inwestycyjnych zaliczamy:

Fundusze parasolowe — potocznie nazywane klasycznymi otwartymi funduszami inwestycyjnymi. Ich konstrukcja polega na wyodrębnieniu poszczególnych subfunduszy, z których każdy realizuje odmienną politykę inwestycyjną Tytułowym „parasolem” jest cały fundusz posiadający osobowość prawną; pod parasolem znajdują się subfundusze, które nie mają osobowości prawnej i są oddzielnymi portfelami inwestycyjnymi. Celem tworzenia funduszy parasolowych jest minimalizacja powtarzających się dokumentów oraz optymalizacja podatkowa. 

Fundusze zamknięte - są jedną z wyspecjalizowanych form funduszy inwestycyjnych, mogą przybierać wersję publiczną lub prywatną. Polegają na zbiorowym inwestowaniu, którym celem jest pomnażanie kapitału. Będąc inwestorem funduszu zamkniętego otrzymuje się certyfikat inwestycyjny, który jest papierem wartościowym. Jest to rodzaj inwestycji dla osób o większej skłonności do ryzyka, co przekłada się na większy zysk. Fundusze zamknięte dokonują wycen nie rzadziej niż raz na 3 miesiące, a także na 7 dni przed rozpoczęciem przyjmowania zapisów na certyfikaty kolejnej emisji.

Fundusze otwarte - podobnie jak w przypadku inwestycji zamkniętych, są formą zbiorowego inwestowania, w celu zwiększenia kapitału. Inwestor lokuje środki kapitałowe w papierach wartościowych określonych prawem, a także inne instrumenty rynku pieniężnego. Fundusz ten dokonuje wycen nie rzadziej niż w każdym dniu zbywania bądź odkupywania jednostek uczestnictwa, nie rzadziej niż raz na 7 dni. Rodzajem funduszu otwartego jest fundusz parasolowy. 

Dostosowujemy swoje działania do Państwa potrzeb

Pierwszy fundusz parasolowy pojawił się w ofercie naszej firmy ponad 5 lat temu. Razem z naszymi wykwalifikowanymi doradcami stale dbamy o każdy szczegół związany z dbaniem i prowadzeniem funduszy inwestycyjnych naszych Klientów. Łączna liczba wszystkich naszych subfunduszy przekracza 210. Każdego roku staramy się wprowadzić do naszej oferty kolejne nowości, aby każdy z Państwa mógł znaleźć coś dla siebie. 

Specjalnie z myślą o Klientach, na bieżąco tworzymy biuletyny funduszy inwestycyjnych, w których  podajemy aktualne notowania funduszy inwestycyjnych dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani taką formą inwestycji i chcą ulokować w niej swój kapitał. Dodatkowo zestawienia tabelaryczne i wykresy, w czytelny sposób ukazują powstałe zmiany. Realizacja wycen funduszy inwestycyjnych, odbywa się zgodnie z ustaleniami i częstotliwością opisaną w statusie danego funduszu. 

Platforma PhiMarket

Cała gama dostępnych w naszej firmie produktów finansowych widoczna jest na platformie multifunkcyjnej PhiMarket, która jest swoistym marketem funduszy inwestycyjnych. Platforma pomaga w zdalnym otwarciu rejestru, dzięki pomocy naszego doradcy finansowego. Klient ma stały dostęp do swojego konta i może kontrolować swoje inwestycje, a także ma pełen podgląd do historii transakcji oraz kalkulatora kosztów. Dostępny jest także wgląd do struktury inwestycji w portfelu wedle aktywów i ponoszonego przez Klienta ryzyka. Dzięki ankietom adekwatności, które można wielokrotnie wypełniać, Klient dopasowuje profil do swoich potrzeb względem odpowiedniego rynku docelowego. Dostaje także dostęp do pełnej listy funduszy inwestycyjnych, jakie są proponowane i adekwatne na wybranym rynku. 

Jeżeli chcecie Państwo podjąć się inwestowania, nasi doradcy służą informacją niezbędną do podjęcia decyzji o wyborze adekwatnego dla siebie funduszu inwestycyjnego lub innego produktu finansowego.