Wykonaj z nami kilka kroków

Aby uzyskać kredyt hipoteczny i spełniać swoje marzenia

1

Szybko sprawdzimy Twoją zdolność kredytową w wielu bankach.

 

 

2

Określimy najlepszą ofertę spełniającą Twoje potrzeby.

 

3

Pomożemy w formalnościach związanych z wnioskiem o kredyt i umową.

4

Rozpoczniesz realizację swoich planów.

 

 

 

Pośrednik kredytów hipotecznych pomoże określić Twoją zdolność kredytową w wielu bankach

Określimy najlepszą ofertę spełniającą Twoje potrzeby.
Pomożemy Ci zebrać wszystkie dokumenty do wniosku o kredyt hipoteczny oraz w formalnościach związanych z umową


Przekonaj się jak działa pośrednik kredytów hipotecznych

Zaufaj nam i spełnij swoje największe marzenia

Od ponad 20 lat jesteśmy liderami wśród firm zajmujących się pośrednictwem finansowym w sprawach związanych z kredytami hipotecznymi. Nasz zespół składa się z wybitnych ekspertów finansowych, którzy dzięki swojej wszechstronności zapewniają fachową pomoc w różnych dziedzinach związanych z doradztwem finansowym. Realizujemy sprzedaż i obsługę produktów od ubezpieczeń po inwestycję kapitału. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także produkty związane z kredytami hipotecznymi. Działamy niemal jak concierge finansowy.

Nasze działania prowadzimy szybko i sprawnie — dzięki temu nasi Klienci nie tracą swojego cennego czasu. Dzięki licznym produktom finansowym, które oferowane są przez różne instytucje, a następnie dostępne w naszej firmie, zyskujecie Państwo dostęp do ofert wielu banków w zakresie kredytów hipotecznych. Nasi eksperci finansowi doradzą, która propozycja najlepiej wpasuje się w Państwa potrzeby i preferencje. Będziemy towarzyszyć na każdym etapie, aby wspierać i być dla Państwa oparciem. 
Dzięki wszechstronnej wiedzy naszej wykwalifikowanej kadry każdy Klient czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Cały zespół ekspertów finansowych dba o to, aby podczas pełnego procesu uzyskiwania kredytu hipotecznego, wspierać naszych Klientów poprzez pomoc z wypełnianiem wniosku kredytowego oraz innych dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny, a także całościowej obsłudze kredytu. Phinance to firma stworzona z myślą o Klientach — naszą dewizą jest zapewnienie Państwu równowagi finansowej i poczucia bezpieczeństwa.
 


dlaczego pHINANCE?

Tworzymy ZGRANY ZESPÓŁ POŚREDNIKÓW ORAZ EKSPERTÓW FINANSOWYCH

Skuteczne uzyskanie finansowania przy profesjonalnej obsłudze — to określa pomoc świadczoną przez Phinance. Jesteśmy dostępni dla Państwa aż w 45 lokalizacjach. Dzięki możliwości mobilnego doradztwa otwieramy się na nowe horyzonty i jesteśmy w stanie dotrzeć do coraz większej liczby potrzebujących Klientów. Wierzymy, że współpraca z nami otwiera drzwi do nowego, lepszego świata. Nasz zespół składa się z ponad 1000. doświadczonych analityków i konsultantów finansowych. Dogłębna analiza potrzeb pozwala naszym ekspertom finansowym wybrać odpowiednią ofertę kredytu hipotecznego, a także optymalne i dopasowane rozwiązania kredytowe, które proponowane są przez naszych partnerów. Współpracujemy jedynie z wiarygodnymi instytucjami, które dostępne są na polskim rynku. Wszelkie informacje i produkty są sprawdzane przez nasz zespół i poddawane dogłębnej obserwacji. 


To, co wyróżnia nas podczas pracy, to szybkość i skuteczność w działaniu. Jesteśmy przy naszych Klientach zawsze, kiedy tego potrzebują, szczególnie podczas postępowania kredytowego. Towarzyszymy i pomagamy w doborze odpowiedniej oferty, wspólnie wypełniamy wniosek kredytowy, jesteśmy przy podpisaniu umowy, a także zajmujemy się bieżącą obsługą spłacanego już kredytu. Zaufanie i zadowolenie naszych Klientów to dla nas sprawa priorytetowa.  


Nasza firma pomaga w realizacji planów i spełnianiu marzeń. Codziennie zmieniamy życie naszych Klientów na lepsze i wspieramy ich w procesie realizacji celów. Nasza firma Phinance jest jednym z  pośredników kredytów hipotecznych. Jesteśmy upoważnieni do udostępniania ogólnych informacji dotyczących umów kredytowych z instytucjami, które są naszymi partnerami biznesowymi. 

Dla wielu osób podczas poszukiwań odpowiedniej oferty kredytu hipotecznego pośrednik jest pomocnym rozwiązaniem. Jako eksperci finansowi zbieramy najlepsze oferty w jednym miejscu, a dodatkowo koncentrujemy się na opracowaniu kompleksowej strategii finansowej i kredytowej. W Phinance dbamy o odpowiedni kontakt z Klientem. Liczne polecenia i rekomendacje naszych usług doradczych są dla nas istotnym wyznacznikiem i jesteśmy z nich dumni.
 

Szczegółowe informacje o Phinance S.A. jako Pośredniku Kredytów Hipotecznych znajdują się tutaj.


PARTNERZY

We współpracy z Klientami korzystamy obecnie z produktów wyselekcjonowanych z oferty poniższych instytucji finansowych: