DOŁĄCZdo nas i zacznij

zdobywać kompetencje

Na pewno jesteś wyjątkowy, masz talent i ambicje. Zacznij z nami budować swoje kompetencje. W Phinance wiemy o tym, że młodzi ludzie mają ogromne ambicje, ale oczekują wsparcia ze strony pracodawcy. Wiemy też o tym, że nikt nie jest „trybikiem w maszynie” - każdy człowiek jest wyjątkowy, ma swoje talenty, ale potrzebuje czasu i przestrzeni, żeby to pokazać. Stawiamy na systematyczne budowanie Twoich kompetencji. Wszystkie procesy w Phinance są stworzone w taki sposób, żebyśmy razem odnosili sukcesy — niezależnie od tego czy pracujesz z nami tylko miesiąc, czy może już 10 lat.


DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ

CO OTRZYMUJESZ OD PHINANCE

  1. Wyspecjalizowany kurs przygotowujący do wykonywanego nowego zawodu eksperta finansowego
  2. Szkolenia praktyczne prowadzone w oddziałach przez trenerów i najlepszych praktyków.
  3. Opieka Kierownika w każdym momencie wdrożenia.
  4. Transparentne i pewne zasady wynagradzania.
  5. Gwarancja możliwości rozwoju zawodowego wg różnych ścieżek kariery.
  6. Elastyczny czas pracy pozwalający łączyć pracę z nauką, pasją lub innymi aktywnościami.
  7. Fantastyczni współpracownicy oraz pozytywna atmosfera pracy.

 


NAUCZYMY CIĘ WSZYSTKIEGO

Przychodząc do naszej firmy, nie musisz przejmować się tym, że nie wiesz, co leży w obowiązkach eksperta finansowego. My nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć. Zdajemy sobie sprawę, że zmiana miejsca pracy nie jest łatwa, ale obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł się tutaj dobrze. Na samym początku Twojej kariery będziesz mógł wziąć udział w kursie, który pokaże Ci, na czym będzie polegać Twoja praca. 

CHCESZ OSIĄGAĆ CELE

Jednym z najważniejszych narzędzi dla Ciebie w Phinance będzie „Ścieżka kariery”. Występuje ona w czterech wariantach i to Ty wybierasz, w ramach którego wariantu chcesz się rozwijać jako indywidualny doradca finansowy. Już od pierwszego dnia pracy będziesz wiedział, jak Twoje sukcesy przełożą się na Twoją pozycję oraz z jakim wzrostem wynagrodzenia się wiążą. Ukoronowaniem Twoich osiągnięć będzie uczestnictwo w cyklicznym spotkaniu dla najlepszych, gdzie oficjalnie otrzymasz awans, a jednocześnie jest to doskonała okazja do celebrowania sukcesu w mniej formalny sposób ; )


DOBRE RELACJE TO PODSTAWA

Każdego dnia w życiu Klientów Phinance pojawiają się nowe potrzeby związane z usługami finansowymi. Rozpoczynając dla nas pracę, będziesz miał możliwość poznania setek nowych osób, które będą chciały skorzystać z jednej z naszych usług. Razem ze swoim teamem staniecie się dla nich ekspertami finansowymi. Będziesz wspierany również przez nasz dział Call Center, który będzie Ci umawiał spotkania z już zainteresowanymi osobami. Ty jesteś najlepszą osobą, żeby doradzić im najlepsze rozwiązania!

BĘDZIESZ MIAŁ REALNY WPŁYW NA ŻYCIE FIRMY 

Stając się członkiem naszego zespołu doradców finansowych, nie będziesz nam obojętny. Twoja wiedza, wyniki czy zdanie na dany temat, będzie istotne dla firmy. Bez względu na to, czy jest praktykantem, czy zajmujesz się doradzaniem Klientom w kwestiach finansowych. Chcemy, abyś mógł powiedzieć nam o wszystkim, bo takie zaufanie, jest fundamentem naszej pracy.

MOŻESZ POMÓC INNYM

Świat finansów jest dla przeciętnego człowieka trudną i niezrozumiałą dziedziną. Rozpoczynając pracę w Phinance otrzymasz bogaty pakiet szkoleń, dzięki któremu będziesz swobodnie poruszał się w dziedzinie finansów i wielokrotnie wykorzystasz swoją wiedzę w relacjach z klientem. Nie raz staniesz się dla niego indywidualnym doradcą finansowym i odczarujesz trudne finanse. Najważniejsze będzie jednak to, że dzięki Tobie wielu klientów poprawi swoją płynność finansową, zabezpieczy przyszłe potrzeby czy zrealizuje swoje marzenia.


NAJWAŻNIEJSZE SĄ WYNIKI

W Phinance też lubimy precyzyjnie planować, liczyć i sprawdzać osiągane wyniki. Naszym pracownikom dostarczamy zaawansowane systemy CRM, dzięki którym na każdym etapie można analizować realizację zadań. Dział Wsparcia Sprzedaży, który funkcjonuje w centrali, jest ogromną pomocą w egzekwowaniu wielu procesów. Natomiast dokumentem, który precyzyjnie określa kolejne kroki w Twoim rozwoju zawodowym, jest Ścieżka kariery — dzięki niej doskonale będziesz umiał określić swoją pozycję w przyszłości jako doradca finansowy

 


SPEŁNIAJ MARZENIA ZAWODOWE W NASZEJ FIRMIE 

Dla nas liczy się Twoje dobre samopoczucie, bo dzięki niemu możesz osiągać lepsze wyniki. Jeśli wolisz pracować w domu, to my nie widzimy w tym żadnego problemu. Jesteśmy firmą, która stawia na pracownika i jego osiągnięcia. Z naszą pomocą możesz zostać doradcą finansowym i spełniać swoje marzenia zawodowe. 
 

Sprawdź oferty pracy: www.youaretheboss.pl